NOWY, ZUPEŁNIE ELEKTRYCZNY
FIAT 500 „LA PRIMA”.

KULT, KTÓRY ZMIENIA KULTURĘ.

W jaki sposób coś staje się kultowe? Poprzez kształtowanie ducha swoich czasów, a to Fiat 500 czyni od samego początku swego istnienia. To coś więcej niż tylko samochód, to również sposób na życie oraz synonim stylu i beztroski. To ikona, która jest gotowa po raz kolejny stać się dla wielu inspiracją, teraz w wersji zupełnie elektrycznej. Piękno może zmieniać świat.

INSPIRUJĄCA ZMIANA OD 1957 ROKU.

Pierwsza generacja zapewniła ludziom mobilność i wolność. Druga zmieniła miejskie samochody w coś naprawdę fajnego.

1957
2007
2020

„Dziś nadszedł czas, aby Fiat 500 ponownie stał się inspiracją do zmiany. Aby zobowiązywać się do realizacji wyższych celów.

Olivier François – President Fiat Brand Global

PALETA KOLORÓW NATURY.

Dziś „narodził się” nowy Fiat 500 „la Prima”. Ta specjalna edycja premierowa nowego Fiata 500 jest hołdem dla natury w całej swej okazałości.

ZIELONY OCEAN

SZARY MINERAL

NIEBIESKI CELESTIAL

Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i orientacyjny, a niektóre mogą przedstawiać wersje, wykończenia, akcesoria i/lub wyposażenie dostępne tylko na życzenie i za dodatkową opłatą. Dostępne kolory i tapicerki mogą się różnić ze względów technicznych i/lub konstrukcyjnych oraz handlowych i mogą być dostępne tylko w pojazdach znajdujących się na stockach dealerskich.​

Poza tym, że jest to model w pełni elektryczny, występuje w trzech naturalnych kolorach, inspirowanych pięknem i harmonią otaczającego nas świata:
Zielonym Ocean, Szarym Mineral oraz Niebieskim Celestial.

ZAPYTAJ O OFERTĘ
Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i orientacyjny, a niektóre mogą przedstawiać wersje, wykończenia, akcesoria i/lub wyposażenie dostępne tylko na życzenie i za dodatkową opłatą. Dostępne kolory i tapicerki mogą się różnić ze względów technicznych i/lub konstrukcyjnych oraz handlowych i mogą być dostępne tylko w pojazdach znajdujących się na stockach dealerskich.​

TYPOWY FIAT 500.

Nowy Fiat 500 pozostał wierny swoim korzeniom i kultowemu stylowi. Jest jednak piękniejszy niż kiedykolwiek wcześniej dzięki nowemu nieskazitelnemu, bardziej wyszukanemu wzornictwu i subtelnym liniom, z logo 500 umieszczonym również z przodu, aby podkreślać niepowtarzalny charakter tego samochodu. Jest szerszy i dłuższy niż poprzednie generacje, i jeszcze lepiej prezentuje się na drodze.

ZMIENIAJ ŚWIAT POPRZEZ PIĘKNO.

W nowym Fiacie 500 „la Prima” styl łączy się z komfortem, co zapewnia wyjątkowe wrażenia podczas jazdy. Wszystkie detale są zainspirowane naturalnymi materiałami, które zastosowano na fotelach z monogramem Fiat oraz desce rozdzielczej z obszywaną wstawką zaprojektowanych tak, aby podkreślić przestronność samochodu. Ponadto, dzięki nowemu przedniemu podłokietnikowi ze schowkiem oraz półce na smartfona z bezprzewodową ładowarką, wszystko ma swoje miejsce.

JAZDA ELEKTRYCZNA OTWIERA NOWE HORYZONTY.

Ochrona planety, swoboda oraz radość z życia to część naszej misji. W tym celu nowy Fiat 500 „la Prima” został skonstruowany na zupełnie nowej, w 100% elektrycznej platformie, zaprojektowanej z myślą o całej kolejnej dekadzie. Zdecydowaliśmy się również pokonać wszelkie ograniczenia elektryczne, oferując w standardzie najwyższy w segmencie poziom jazdy wspomaganej oraz łatwe w obsłudze rozwiązania umożliwiające szybkie ładowanie. Abyś mógł cieszyć się przyjaznym środowiskiem i pięknym stylem życia.

EASYWALLBOX

Naładuj samochód w łatwy sposób i bezpośrednio w swoim domu za pomocą stacji easyWallbox (opcja dodatkowo płatna): moc ładowania do 3 kW bez konieczności przeprowadzania skomplikowanej instalacji przez technika. Jeżeli potrzebujesz więcej mocy, możesz zwiększyć ją do 7 kW poprzez zmodernizowanie instalacji domowej w celu naładowania nowego Fiata 500 w czasie aż o połowę krótszym.

KABEL „MODE 3”

Użyj kabla „Mode 3”, aby naładować swojego nowego Fiata 500 „la Prima” na publicznej stacji ładowania.

STWORZONY
Z MYŚLĄ O MIASTACH

Ciesz się spokojną jazdą dzięki zasięgowi wynoszącemu nawet 460 km w mieście i do 320 km w cyklu mieszanym (WLTP).

CYKL MIESZANY WLTP DO

320 km

CYKL MIEJSKI DO

460 km

TRYB SHERPA

Ten inteligentny tryb jazdy umożliwia oszczędzanie energii poprzez optymalizację ładowania akumulatora, klimatyzacji, prędkości oraz przyspieszenia samochodu. Prowadząc Cię do Twojego celu podroży, zapewnia większy zasięg.

JAZDA PRZY
UŻYCIU JEDNEGO PEDAŁU

Podczas jazdy przy użyciu jednego pedału możesz przyspieszać i zwalniać, odzyskując w ten sposób energię kinetyczną, która pomaga naładować akumulator. Nadal będziesz miał możliwość hamowania za pomocą pedału hamulca, aby jazda była możliwie jak najłatwiejsza.

SZYBKIE ŁADOWANIE DO 85 KILOWATÓW

W zaledwie 5 minut (czas potrzebny na wypicie kawy) zyskujesz 50 km zasięgu: na cały dzień w mieście.

85 kW

SZYBKIE ŁADOWANIE

50 km

W 5 MINUT

0-80%

W 35 MINUT

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Pierwszy miejski samochód zapewniający jazdę wspomaganą na poziomie 2. Nowy Fiat 500 „la Prima”, niczym Twój zmiennik, jest w stanie przyspieszać, utrzymywać bezpieczną odległość od pojazdu poprzedzającego, utrzymywać samochód na danym pasie ruchu, rozpoznawać znaki drogowe oraz przypominać o ograniczeniach prędkości, w pełni autonomicznie.

INTELIGENTNY TEMPOMAT ADAPTACYJNY

Ustaw prędkość i ciesz się jazdą: nowy Fiat 500 utrzyma bezpieczną odległość oraz prędkość za Ciebie.

ZANURZONY W TECHNOLOGII.

Nowy Fiat 500 „la Prima” jest zawsze po Twojej stronie, zapewniając Ci wsparcie niezbędne w miejskiej dżungli. Od systemów wspomagających parkowanie, na technologiach wspomagających jazdę skończywszy: ciesz się jazdą, a Twój samochód zadba o Ciebie.

AUTONOMICZNY HAMULEC AWARYJNY

Nowy Fiat 500 zahamuje automatycznie, aby uniknąć lub zminimalizować skutki kolizji z innym pojazdem, pieszym lub rowerzystą.

WIĘKSZA ŁĄCZNOŚĆ NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ.

System multimedialny „Cinerama” jest zupełnie nowy i wprowadza Cię w przyszłość. Dzięki szybkiemu, intuicyjnemu oraz łatwemu w obsłudze ekranowi o przekątnej 10,25” możesz korzystać z nowej zawartości oraz zaawansowanych funkcji, takich jak bezprzewodowe aplikacje Apple CarPlay i Android Auto™. Dzięki ultraszybkiemu parowaniu Bluetooth® połączenie z Twoimi urządzeniami nastąpi w mniej niż 5 sekund. Czerp radość z nowego 7-calowego wyświetlacza TFT komputera pokładowego, z bezprzewodowego systemu ładowania smartfona oraz z radia z wbudowanym systemem nawigacji.

Podłącz swojego iPhone’a do wyświetlacza systemu Uconnect™ 10,25” i obsługuj Apple CarPlay głosowo poprzez Siri lub za pośrednictwem ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay to inteligentniejszy i bezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone’a w Twoim samochodzie. Możesz uzyskiwać wskazówki, nawiązywać połączenia, wysyłać i otrzymywać wiadomości oraz słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów podczas jazdy.

CarPlay, iPhone oraz Siri to zastrzeżone znaki towarowe Apple Inc.

Nowy Fiat 500 „la Prima” jest również kompatybilny z Android Auto™. Gdy smartfon jest połączony z samochodem, przyjazny dla użytkownika interfejs wyświetla aplikacje na wyświetlaczu systemu Uconnect™ 10,25”. Możesz zarządzać muzyką i kontaktami, a dzięki Google Maps możesz przeglądać mapy i sprawdzać warunki drogowe w czasie rzeczywistym, bezpośrednio z ekranu dotykowego, bez zbędnego ryzyka.

Google, Google Play, Android Auto oraz Waze to znaki towarowe Google LLC

Aby korzystać z Android Auto na wyświetlaczu w swoim samochodzie, wymagany jest pojazd kompatybilny z Android Auto, telefon z systemem Android w wersji 5.0 lub wyższej oraz aplikacja Android Auto

TWÓJ FIAT 500 W TWOIM SMARTFONIE

Ciesz się najlepszym połączeniem, zarówno w samochodzie, jak i poza nim. Dzięki nowej aplikacji marki Fiat oraz usługom Uconnect™ możesz kontrolować swojego nowego Fiata 500 „la Prima”, kiedy tylko chcesz, gdziekolwiek jesteś.

Wejdź do świata usług z zakresu elektromobilności, aby znaleźć najbliższą publiczną stację ładowania i uzyskać dostęp do trybów ładowania, płatności i ich historii. Zdalnie zarządzaj swoją prywatną stacją Wallbox, bez wychodzenia z domu.
Dba o Ciebie, gdziekolwiek jesteś, zapewniając takie usługi jak połączenie alarmowe czy pomoc drogowa.
Zlokalizuj swojego nowego Fiata 500 „la Prima” i zarządzaj nim zdalnie. Możesz go zablokować, odblokować, rozpocząć ładowanie i ustawić wstępne klimatyzowanie wnętrza.
Chcesz wiedzieć, co się dzieje pod maską? Dzięki My Car masz łatwy dostęp do wszystkich informacji: poziom naładowania akumulatora, ciśnienie w oponach, przebieg, przeglądy.
Dotarcie do celu podróży nigdy nie było tak proste. Wystarczy jedno dotknięcie, by znaleźć stacje ładowania, udostępnić trasę oraz uzyskać dostęp do map i informacji w czasie rzeczywistym. Twoje mapy zawsze będą aktualizowane przez Internet, aby zagwarantować Ci najlepsze możliwe trasy.
Zawsze miej pod kontrolą swojego nowego Fiata 500 „la Prima”. My Alert ostrzega o jakiejkolwiek próbie kradzieży i umożliwia – w razie potrzeby – zlokalizowanie samochodu (opcja za dodatkową opłatą).

CICHY PODMUCH BRYZY.

Nowy Fiat 500 „la Prima” sprawia, iż – pomimo jazdy po drodze – czujesz się jak na żaglówce. Dostępny w wersjach cabrio, 3+1 i hatchback, nowy, w pełni elektryczny Fiat 500 „la Prima”, to czyste emocje.

WŁOSKI
DUCH
TWÓRCZY

W PEŁNI ELEKTRYCZNY
FIAT 500 „LA PRIMA”,
TO CZYSTE EMOCJE.

POSŁUCHAJ DŹWIĘKU INNYCH SAMOCHODÓW

POSŁUCHAJ WŁOSKIEGO DUCHA TWÓRCZEGO

Abyś mógł cieszyć się przyjaznym środowisku i pięknym stylem życia.

SAMOCHÓD O SILNEJ OSOBOWOŚCI

SILNIK WŁĄCZONY

SILNIK WYŁĄCZONY

DACH Z MONOGRAMEM „FIAT”

DACH PANORAMICZNY

Światła przednie LED „Infinity”

Charakterystyczne lampy tylne i boczne LED

Ekskluzywny miękki dach z monogramem „Fiat” (cabrio)

Dach panoramiczny (hatchback)

Dwukolorowe felgi aluminiowe 17’’ z diamentowym szlifem

Dedykowane emblematy „la Prima”

Chromowane listwy nad linią szyb bocznych oraz listwy boczne

Fotele z monogramem Fiat

Deska rozdzielcza z obszywaną wstawką

Fotele kierowcy i pasażera z regulacją w 6 płaszczyznach

Składana tylna kanapa dzielona w proporcji 50/50

Dwukolorowa kierownica soft-touch

Konsola centralna z zamykanym schowkiem

Przednie i tylne dywaniki podłogowe

Elektryczny hamulec postojowy

Elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne

Elektrochromatyczne lusterko wsteczne

Listwy progowe

Selektor trybu jazdy E-Mode

Klimatyzacja automatyczna

System Keyless Enter-N-Go

Czujniki deszczu i zmierzchu

Asystent świateł drogowych

Szybkie ładowanie 85 kW

Kabel do ładowania Mode 3 (11 kW)

System multimedialny z wyświetlaczem o przekątnej 10,25" i nawigacją

7” wyświetlacz komputera pokładowego TFT

Radio DAB

Usługi Uconnect™

Bezprzewodowe Android Auto i Apple CarPlay

Bezprzewodowa ładowarka do smartfonów

6 głośników

Fiat Co-Driver (jazda wspomagana, poziom 2: Inteligentny tempomat adaptacyjny IACC + Aktywny system utrzymania pasa ruchu LC)

Urban Blind Spot - System monitorowania martwego pola

Intelligent Speed Assist z funkcją rozpoznawania znaków drogowych Trafic Sign Recognition

Attention Assist - system wykrywania zmęczenia kierowcy

Autonomous Emergency Brake - autonomiczny hamulec awaryjny

Lane Control - system kontroli pasa ruchu

Widok 360° z lotu ptaka

Kamera cofania

Połączenie alarmowe E-call

6 poduszek powietrznych

BĄDŹ PIERWSZY

Już teraz zapytaj o ofertę na swojego nowego Fiata 500 „la Prima”.

Zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy i orientacyjny, a niektóre mogą przedstawiać wersje, wykończenia, akcesoria i/lub wyposażenie dostępne tylko na życzenie i za dodatkową opłatą. Dostępne kolory i tapicerki mogą się różnić ze względów technicznych i/lub konstrukcyjnych oraz handlowych i mogą być dostępne tylko w pojazdach znajdujących się na stockach dealerskich.​
Poziomy wyposażenia poszczególnych modeli mogą różnić się od prezentowanych w materiale. Niektóre z elementów wyposażenia opisanych i/lub zamieszczonych na fotografiach w niniejszej broszurze są opcjonalne i dodatkowo płatne. Kompletne informacje można uzyskać u autoryzowanych dealerów Fiata lub na stronie www.fiat.pl. Z przyczyn natury technicznej lub handlowej firma FCA Poland S.A. z siedzibą w Bielsko-Białej może w dowolnym momencie wprowadzić zmiany w modelach opisanych w niniejszej broszurze. Niniejszy materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.